Założyłam agencję ponieważ praca z ludźmi jest zajęciem dającym mi ogromną satysfakcję.
Spełnianie oczekiwań klientów według ich marzeń jest realizacją samą w sobie. Patrząc na uśmiech człowieka znajdującego swoje miejsce na ziemi za moim pośrednictwem daje mi ogromną satysfakcję. Świadomość, że ktoś bez problemów, bez zawiłości, bez niepewności dokonał często życiowego wyboru -  to jest właśnie sens mojej pracy. Przeprowadzam bezpiecznie swoich klientów przez czasami trudny proces zmian, wyborów, decyzji. Staram się rozwiewać wszelkie wątpliwości, dać komfort i poczucie bezpieczeństwa. Moją pracę opieram na zaufaniu.
 
Relacje z klientami nie są tylko transakcją są czymś więcej. Każdy klient jest dla mnie ważny i traktowany indywidualnie.
Moim celem jest dowiedzenie się jakie są potrzeby, oczekiwania jaki chcemy osiągnąć cel . Wówczas moim zadaniem jest go osiągnąć.
Swoich klientów traktuję z należytym szacunkiem i kieruję się zasadą czasami zapomnianą - traktuj innych tak jak chciałbyś sam być traktowany.
Gdy stajemy po tej drugiej stronie i wczujemy się w sytuację łatwiej jest dojść do zamierzonego celu.
 
Dom jest miejscem tworzącym nasz świat w nim odpoczywamy, cieszymy się, czasami przeżywamy trudne okresy. Ale robimy to w miejscu, które jest nasze i pozwala nam na bycie sobą. Każdy z nas powinien mieć swój azyl. Ja postaram się Państwu takie miejsce znaleźć jeśli powiecie mi czego potrzebujecie. Również gdy powiecie, że chcecie  rozstać się z dotychczasowym miejscem i odnaleźć nowy początek możemy to zrealizować.
 
Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.
 
Agnieszka Sobieraj